AK PARTİ İLÇE KADIN KOLLARI SEÇİMLERİ YAPILDI. VİLDAN ÖZARSLAN YENİDEN BAŞKAN.

30 Aralık 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
798 defa okundu.

AK PARTİ İLÇE KADIN KOLLARI SEÇİMLERİ YAPILDI

AK Parti Malkara Kadın Kolları 5. Olağan Kongresi, Halk Eğitim Merkezi Toplantı salonunda yapıldı.

Divan Başkanlığına AK Parti İl Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Arzu Çebi, Üyeliklere Serpil Sevil ve   Semra Eriz’in seçilmesi ile başlandı.

Saygı duruşu ve istiklal marşının söylenmesi sonrasında bir konuşma yapan ilçe Başkanı Vildan Özarslan “Farklılıklarımız ile güzeliz. dünya bize emanet, biz birbirimize emanetiz, işte bu düstur ile hareket ederek başta Kudüs olmak üzere mazlum coğrafyalara kucak açacağız. Başta Malkaramız, Tekirdağımız Türkiyemiz ve tüm dünya için barış huzur güven emniyet istiyoruz ve bu yolda var gücümüzle gayret edeceğiz inşallah.” dedi.

AK Parti İlçe Başkanı Gökhan Şentürk yaptığı konuşmasında 2002 yılından buyana her girdikleri seçimde başarı ile çıkmalarının nedeninin AK Parti birlik ve beraberliği olduğunu belirterek “ Bizler bu koltuklarda devamlı oturmayacağız. Bizlerde daha sonra kardeşlerimize devredeceğiz. Bizlere de ne görev verilirse yapmaya devam edeceğiz. AK Parti işte gücünü buradan alıyor.” Dedi.

Malkara Kadın Kollarının faaliyet raporu okunması sonrasında bir konuşma yapan AK Parti Milletvekili Ayşe Doğan kadınların artık her yerde olduğunu, 2019 yılında yapılacak olan seçimlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın isteği üzerine kadınlara sıralamalarda daha fazla yer verileceğini belirtti.

Tarım Komisyonu üyesi, Tekirdağ Milletvekili Metin Akgün’de yaptığı konuşmasında AK partinin seçimlerdeki başarısının ardında kadınların olduğunu, kadın kollarının üstün başarısı sayesinde her seçimde oylarını arttırarak çıktıklarını, 4,5 milyon üyesi ile AK Parti Kadın Kollarının dünyanın en büyük kadın siyasi hareketi olduğunu belirterek ” 2019 yılında da kadınlarımıza çok iş düşüyor. Tekirdağ ve 11 ilçesini AK Parti Belediyeciliği ile tanıştıracak ve bu beceriksiz CHP yönetimlerini o koltuklardan uzaklaştıracağız.” dedi.

Tek liste ile gidilen seçimlerde Vildan Özarslan yeniden başkanlığa seçilirken yönetim kurulu üyeliklerine Elif Gündüz, Ebru Acar, İfakat Akbulut, Naziver Çelik,  Netret Keskin,  Hülya Engin, Yasemin Bedir, Ayfer Taşdelen, Meltem Çalışkan,  Neriman Yılmaz, Hülya Yıldız,  Yeşim Ertürk, Hayriye Atasoy, Zühal Çelik, Semra Çelik, Yasemin Aydemir, Tuba Can ve Figen Ceylan seçildiler.

Seçimlere AK Parti Milletvekilleri Ayşe Doğan, Metin Akgün, İl Kadın Kolları Başkanı Nesibe Ünal, Malkara İlçe Başkanı Gökhan Şentürk, İlçe Belediye Meclis Üyeleri, Tekirdağ Damızlık Koyun Keçi Birliği Başkanı Cemalettin Toluca, Tarımsal Kalkınma Kooperatifleri Üst Birlik Başkanı Ramazan Demirkıran, ve üyeler katıldı.

malkarasonhaber

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN