AK PARTİ İLÇE TEŞKİLATI ADAYI SALİH KESKİN’İ DÜZENLEDİĞİ TOPLANTI İLE TANITTI.

3 Şubat 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
454 defa okundu.

AK PARTİ İLÇE TEŞKİLATI ADAYI SALİH KESKİN’İ DÜZENLEDİĞİ TOPLANTI İLE TANITTI.

VİDEOLU HABER

Malkara AK Parti İlçe Teşkilatı, Belediye Başkanı Salih Keskin’i düzenlediği bir toplantı ile tanıttı.

Malkara girişinde bir salonda yapılan tanıtım toplantısında açılış konuşması yapan AK Parti İlçe Başkanı Bulut Yıldırım AK Kadroların deneyimli, genç, bilgili olduğunu belirterek Tekirdağ Büyükşehir ile birlikte tüm ilçeleri kazanacaklarını belirtti.

Daha sonra söz alan Malkara Belediye Başkan Adayı Salih Keskin yaptığı konuşmasında daha önce kendisinin proje olarak bıraktığı şu anda inşaat halinde olan Malkara’nın yarım kalan işlerinin bitirileceğini belirterek ” Kapımız her zaman açık tutacağız. Malkara’nın şu andaki inşa halinde olan kanalizasyon, içme suyu ve elektrik tesisatının yer altına alınması projelerini sonlandıracağız. Malkara çok değişik bir görünüme kavuşacaktır. “dedi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Yel ise yaptığı konuşmasında Malkara insanının her zaman ki mutlu yüzlerinin kendilerini memnun ettiğini belirterek ” Önümüzde 55 günlük bir süre var. Memleketimiz Tekirdağ’a bir değer katabilmek için karış, karış geziyoruz. Malkara’mızda nüfus düşüşü var. Bunu görerek Malkara’mızda neden düşüş var, bunları önleyeceğiz, ekmek kavgası için Malkara dışına gitmiş genç kardeşlerimiz ilçeye dönecektir. Malkaralı vatandaşlarımızın cebine para girecek çalışmalar yapmak zorundayız. Bunlar proje kitapçıklarımız da var. “dedi.

Yapılan aday tanıtım toplantısına Büyük Şehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Yel, ilçe Başkanı Bulut Yıldırım, Belediye Başkan Adayı Salih Keskin, Belde Belediye Başkanları, Kadın Kolları, Sivil Toplum Kuruluşlarının başkan ve yöneticileri ile vatandaşlar katıldılar.

Aday tanıtım toplantısı sonrası katılımcılara pilav ve ayran ikram edildi.

( Haberin ayrıntıları Video Haber’de)

malkarasonhaber

AK PARTİ TANITIM (1) AK PARTİ TANITIM (2) AK PARTİ TANITIM (3) AK PARTİ TANITIM (4) AK PARTİ TANITIM (5) AK PARTİ TANITIM (6)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN