AK PARTİ MİLLETVEKİLİ DT. AYŞE DOĞAN, MALKARA’DA BİR DİZİ ZİYARETTE BULUNDU.

4 Aralık 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1012 defa okundu.

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ DT. AYŞE DOĞAN, MALKARA’DA BİR DİZİ ZİYARETTE BULUNDU.

AK Parti Tekirdağ Milletvekili Dt. Ayşe Doğan, Madenciler Günü nedeniyle geldiği Malkara ilçesinde Madencileri ziyaret öncesinde ilçede bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İl Müdürü Hasan Yılmaz ile ilçeye gelen Milletvekili Doğan önce Malkara Kaymakamlığı, Sosyal Hizmet Merkezini ziyaret ederek İlçe Müdürü Duygu İlayda Yıldız ve personelden bilgi aldı.

AK Parti İlçe Başkanı Gökhan Şentürk, Belediye Meclis Üyesi Selma Şentürk, İl Başkan Yardımcısı Kaan Çelik, İlçe Yönetim Kurulu ve Kadın Kolları Üyelerinin de katıldığı ziyarette Milletvekili Ayşe Doğan Malkara ilçesi Sosyal Hizmet Merkezi ve İlçedeki yatırımlar ile ilgili bilgiler aldı.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının çok güzel hizmetleri olduğunu, bunları da vatandaşa kadar ulaştıran İl Müdürleri ve İlçe Müdürlükleri olduğunu belirten Milletvekili Doğan “Geçtiğimiz günlerde Gazibey Mahallesinde talihsiz bir olay olmuş ve 4 evimiz yanmış. İlçe Başkanım haber verdi. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfımız ile Sosyal Hizmetler Merkezimiz devreye girmiş ve ailelerimizin acılarını paylaşmış ve ortadan kaldırmışlar. Sosyal Hizmet Merkezimiz tarafından tespit edilen aileler de birçok yardımdan faydalanıyor. Tüm Personelimize teşekkür ederiz.” Dedi.

HUZUREVİ ZİYARETİ

Malkara’da yapımı sona eren ve iç mefruşatı döşenen Huzurevini de ziyaret eden Milletvekili Doğan’ı Kaymakam Erkan Karahan karşıladı.

Malkara Kaymakamı Erkan Karahan, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İl Müdürü Hasan Yılmaz, AK Parti İlçe Başkanı Gökhan Şentürk, Belediye Meclis Üyesi Selma Şentürk, İl Başkan Yardımcısı Kaan Çelik, Sosyal Hizmetler İlçe Müdürü Duygu İlayda Yıldız ve AK Parti Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Huzurevini gezen Milletvekili Doğan binanın bir an önce tamamlanarak hizmete açılmasını istedi.

MADENCİLERE ZİYARET

AK Parti Tekirdağ Milletvekili Ayşe Doğan Huzurevi ziyareti sonrasında ilçedeki Uysal Madencilik, Akçelik Madencilik, İrfan Pullukçu Madencilik, Erkan Pullukçu Madencilik, Karma Madencilik ile ilçeye bağlı Gazibey Mahallesinde evleri yanan  4 aileyi ziyaret etti.

malkarasonhaber  

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN