BAŞKAN BİROL KAYA ŞALGAMLI BELEDİYESİ HİZMET BİNASININ AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDI

6 Eylül 2012
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1978 defa okundu.

HAYRABOLU ŞALGAMLI BELEDİYESİ HİZMET BİNASININ AÇILIŞINI BAKAN EGEMEN BAĞIŞ YAPTI

Şalgamlı Belediyesi ile Kardeş Belediye olan Esenyurt Belediyesi, Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu tarafından temeli atılan Belediye Hizmet Binasının açılışı, Avrupa Birliği Bakanı ve Baş müzakereci Egemen Bağış’ın katılımıyla gerçekleştirildi.

Açılışa Malkara Belediye Başkanı Birol Kaya’nın yanı sıra, Avrupa Birliği Bakanı ve Baş Müzakereci Egemen Bağış, Ak Parti Tekirdağ Milletvekili Özlem Yemişçi, Ak Parti Kırklareli Milletvekili Şenol Gürşan, Vali Vekili Ahmet Büyükçelik, Kaymakam Vekili Turhan Çuhadar, NKÜ Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, Belde Belediye Başkanı Salih Kıvanç, İl Emniyet Müdürü Ali Yılmaz, İl Jandarma Komutanı Kazım Rıfkı Ayan, Ak Parti İl Başkanı Ahmet Kambur ve belde halkı katıldı.

Başkan Birol Kaya yeni hizmet binasının tüm Şalgamlılara ve Şalgam Belediye çalışanlarına hayırlı, uğurlu olmasını temenni etti ve halka hizmet etmekteki en önemli unsurlardan birinin çalışma koşulları olduğunu, daha güzel ortamlarda daha verimli bir şekilde hizmet gerçekleştirileceğini ümit ettiğini belirtti. (Haber Merkezi)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN