BAŞKAN YURDAKUL KENTSEL DEKORASYON FUARINDA

23 Kasım 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
386 defa okundu.

BAŞKAN YURDAKUL KENTSEL DEKORASYON FUARINDA

    Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, İstanbul Beylikdüzü’nde kurulan Avrasya Kentsel Dekorasyon,Alt Yapı, Çevre Düzenlemeleri, Geri Dönüşüm Teknolojileri Fuarına katılarak ilçe için bazı ekipmanlara baktı.

    Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Belediye Meclis Üyesi Cem Özkan ile birlikte 23 Kasım 2017 Perşembe günü Büyükçekmece’de Tüyap İstanbul Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Avrasya Kent 2017, 18. Kentsel Dekorasyon, Spor ve Eğlence, Kentsel Teknolojiler, Araçlar, Altyapı, Çevre Düzenlemeleri, Geri Dönüşüm Teknolojileri Fuarı ile 9. Uluslararası Süs Bitkileri, Peyzaj ve Yan Sanayileri İhtisas Fuarına katıldı.

Avrasya Kent 2017, 18. Kentsel Dekorasyon, Spor ve Eğlence, Kentsel Teknolojiler, Araçlar, Altyapı, Çevre Düzenlemeleri, Geri Dönüşüm Teknolojileri Fuarı ile 9. Uluslararası Süs Bitkileri, Peyzaj ve Yan Sanayileri İhtisas Fuarlarında Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, stantları tek tek gezerek son teknoloji ürünleri yakından inceleyerek stant görevlilerinden son gelişmeler hakkında detaylı bilgiler aldı.

malkarasonhaber

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN