BEŞİKTAŞLILAR DERNEĞİNDEN ANLAMLI BULUŞMA..

7 Kasım 2013
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2241 defa okundu.

BEŞİKTAŞLILAR DERNEĞİNDE ANLAMLI BULUŞMA.

(VİDEOLU HABER)- Malkara Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Osman Alcan Fenerbahçeliler ve Galatasaraylılar Derneği Başkan ve yöneticileri ile bir araya gelerek dostluk, birlik ve beraberlik mesajları verdi.

Toplantıda bir konuşma yapan Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Osman Alcan amaçlarının birlik ve beraberliği sağlayarak tüm etkinlikleri birlikte yapma amaçlarında olduklarını belirterek ” Geçtiğimiz yıl Malkara’nın Kurtuluş Bayramı sonrasında Beşiktaşlılar Derneği olarak Fener Alayı düzenlemiş ve Fener alayına katılmıştık. Bundan sonra Malkara’da yapılacak olan etkinliklerde tüm takım taraftarları ve dernek yöneticileri olarak katılmayı, görev almayı kararlaştırdık. Fenerbahçelisiyle, Galatasaraylısıyla, Beşiktaşlısıyla tüm etkinliklerde görev alacağız. İlk etkinliğimizde tüm takım taraftarlarımız kendi tuttukları takım formalarıyla, bayraklarıyla Fener Alayına katılma kararı aldık. Kurtuluş Bayramı gecesi tüm takım taraftarlarımızı Hükumet önünde meydanda bekliyoruz.” dedi.

Beşiktaşlılar Derneğinde yapılan toplantıya Galatasaraylılar Derneği Başkanı Harun Güngör, Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Murat Gürbüz , Beşiktaşlılar derneği Başkanı Osman Alcan ve yönetim kurulları katıldı.

Toplantıda alınan kararları değerlendiren Cengiz Uysal’da alınan birlikte hareket etme kararının ilçede örnek olması gerektiğini belirterek ” Malkara’da yaşıyoruz, Malkara’nın havasını soluyoruz. Malkara için yapılacak her olayda birlikte hareket etmeliyiz. Çünkü başka Malkara yok.”dedi.

Dernekler arası yapılan toplantı hoş sohbetlerle ve hangi takımın şampiyon olacağı konuşmaları ile devam etti.

malkarasonhaber

BEŞİKTAŞLILAR DERNEĞİ (1) BEŞİKTAŞLILAR DERNEĞİ (2) BEŞİKTAŞLILAR DERNEĞİ (3) BEŞİKTAŞLILAR DERNEĞİ (4) BEŞİKTAŞLILAR DERNEĞİ (5) BEŞİKTAŞLILAR DERNEĞİ (6)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN