MALKARA BELEDİYESİ’NİN ARALIK AYI MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

2 Aralık 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
329 defa okundu.

MALKARA BELEDİYESİ’NİN ARALIK AYI MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Malkara Belediye Meclisi 5393 Sayılı Yasanın 20. Maddesine göre Aralık ayı Olağan Meclis Toplantısının gündem maddelerini görüşmek üzere Belediye binasındaki Meclis Odasında Malkara Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Vasfi Güner’in Başkanlığında toplandı.

Aralık Ayı Olağan Meclis Toplantısına; açılış konuşması, yoklama, Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile silah arkadaşları adına saygı duruşunda bulunulması ve meclis gündem maddelerinin okunması ile başlandı.

Gündemin 1. maddesinde yer alan Strateji Geliştirme Müdürlüğünün 2018 Yılı Ücret Tarife Cetveline İlave Yapılması hakkındaki yazı görüşülerek oy birliği ile Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edildi.

Yapılan ara komisyonun ardından Gündemin 1. maddesinde yer alan 2018 Yılı Ücret Tarife Cetveline İlave Yapılması oy çokluğu ile karar veridi.

Gündemin 2. maddesinde yer alan İmar ve Şehircilik Müdürlüğünün İlçemiz Sağlamtaş Mahallesi 3947, 4030 ve 4031 parsel noda kayıtlı taşınmazda Plan Değişikliği hakkındaki yazısı görüşülerek oybirliği ile imar ve Şehircilik Komisyonuna havale edildi.

Gündemin 3. maddesinde yer alan İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğünün Tam Zamanlı Sözleşmeli 1 Avukat, 1 Veteriner hekim, 2 Mühendis, 2 Tekniker, 1 Teknisyen çalıştırılması, sözleşme sürelerinin ve net ücretinin belirlenmesi hakkındaki yazısı görüşülerek oy birliği ile Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edildi.

Gündem dışı 1. maddesinde yer alan Mali Hizmetler Müdürlüğünün Malkara Belde Kent Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş. ‘ye Sermaye Aktarımı hakkındaki yazısı görüşülerek oy birliği ile Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edildi.

Yapılan ara komisyonun ardından Gündem dışı 1. Maddesinde yer alan Malkara Belde Kent Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş. ‘ye 40.000.00 TL Sermaye Aktarımı yapılmasına oy birliği ile karar verildi.

Gündem dışı 2. maddesinde yer alan Hacıevhat Mahallesi 594 ada 68 – 70 parsellerinin 5 Yıllık İmar Programlarından çıkartılması hakkındaki yazısı görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

Gündem dışı 3. maddesinde yer alan İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’nün toplu sözleşme hakkındaki yazısı görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

malkarasonhaber 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN