MALKARA SOSYAL GÜVENLİK KURUMU MÜDÜRÜ YAŞAR ESEN İL MÜDÜR YARDIMCISI OLDU

6 Eylül 2012
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2105 defa okundu.

MALKARA SOSYAL GÜVENLİK KURUMU MÜDÜRÜ YAŞAR ESEN, SGK  İL MÜDÜR YARDIMCISI OLDU

 

“Malkara SGK Müdürlüğüne, Çorlu SGK Şefi Ünal Kahraman Atandı”

 

 

 

Malkara Sosyal Güvenlik Kurumu Merkez Müdürü Yaşar Esen, Tekirdağ SGK İl Müdür Yardımcılığına atandı.

Malkara Sosyal Güvenlik Merkez Müdürlüğünde yapılan devir teslim töreninde konuşan yeni İl Müdür Yardımcısı Yaşar Esen çok sevdiği ilçeden ayrılmasının zor olduğunu belirterek ” 2009 Mart ayından beri kurucu müdürü olarak yürütmüş olduğum Malkara Sosyal Güvenlik Merkez Müdürlüğünü, yeni görev yerim olan Tekirdağ Sosyal Güvenlik İl Müdür Yardımcılığı görevine atanmam dolayısı ile yeni Müdür arkadaşımız Ünal Kahraman’a gönül rahatlığı ile devrediyorum ve başarılar diliyorum. Malkara’da görev yapmış olduğum 3,5 yıllık süreçte her zaman yardımlarını gördüğüm Kamu Kurum ve Kuruluşlarındaki arkadaşlarımız ile Sivil Toplum Kuruluşlarındaki yöneticilerin ve siz Basın Mensuplarına, sizler aracılığı ile teşekkür eder, tüm Malkara halkına sevgi ve saygılarımı sunarım.”dedi.

Malkara Sosyal Güvenlik Kurumu Merkez Müdürlüğüne atanan Ünal Kahraman ise yaptığı açıklamada ” Yaşar Esen Müdürümüzden aldığımız görevi en iyi şekilde yapmaya çalışacağız. Her zaman halkımızın yanındayız.” dedi.

Malkara Sosyal Güvenlik Kurumu Merkez Müdürlüğüne atanan Ünal Kahraman 2009 Şubat ayından bu yana Çorlu Sosyal Güvenlik Kurumunda Şef olarak çalıştığını, 1989 yılında Bağ-Kur’da işe başladığını önce İzmir, daha sonra da Tekirdağ SGK’da görev aldığını belirtti. (Alper Eral)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN