MALKARA TAEKWANDO SPOR KULÜBÜ, YENİ ŞAMPİYONLUKLAR İÇİN ÇALIŞMALARA DEVAM EDİYOR.

24 Kasım 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
609 defa okundu.

MALKARA TAEKWANDO SPOR KULÜBÜ, YENİ ŞAMPİYONLUKLAR İÇİN ÇALIŞMALARA DEVAM EDİYOR.

Malkara’da gençleri sokaklardan, zararlı alışkanlıklardan, bilgisayar oyunlarından uzaklaştırmak ve sağlıklı nesiller yetiştirmek için kurulan Malkara Taekwando Spor Kulübü, geçtiğimiz aylar içerisinde aldığı madalyalara ve şampiyonluklara yenilerini eklemek için çalışmalarına devam ediyor.

Çalışmaları ve gelecek hedefleri ile ilgili açıklamalarda bulunan takımın antrenörü Gökhan Fındık “ Amacımız gençlerimizi sağlıklı bir şekilde spora yönlendirmek. Onları sokaklardan, zararlı alışkanlıklardan kurtarmak. Bize gelen öğrencilerimiz sağlıklıdır. Yeşilaycıdır. Zararlı olan hiçbir şeyi kullanmazlar. Çağımızın diğer hastalığı da bilgisayar oyunları. Öğrencilerimizi bunlardan da uzak tutuyoruz. Diğer amacımız da il çapında bölge çapında ve ülke çapında ve hatta dünya çapında başarılara uzanan sporcular yetiştirmek istiyoruz. Bunu da başarmak için öğrencilerimiz ile birlikte çok çalışıyoruz. Başaracak güçteyiz.” Dedi.

Kendilerine her zaman destek olan öğrenci velilerine de teşekkür eden Antrenör Gökhan Fındık katılacakları yarışmalarda daha fazla madalya toplayacaklarını belirtti.

malkarasonhaber

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN