‘NAZAR DEĞMESİN BAŞKANIMA ‘

21 Ekim 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
161 defa okundu.

‘NAZAR DEĞMESİN BAŞKANIMA ‘

Malkara İlçesi’nde Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak et kombina tesislerinin temeli atılırken, Hayrabolu İlçesi Belediye Başkanı CHP’li Fehmi Altayoğlu, Malkara Belediye Başkanı CHP’li Ulaş Yurdakul’a “Nazar değmesin Başkanıma ” diyerek at nalı şeklinde nazarlığı boynuna astı.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Malkara İlçesi’nde yapılacak olan et kombina tesisinin temeli Çavuşköy Mahallesinde atıldı.

Programa CHP Tekirdağ milletvekilleri Emre Köprülü, Faik Öztrak, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Hayrabolu Belediye Başkanı Fehmi Altayoğlu, Şarköy Belediye Başkanı, Süleyman Altınok, Kapaklı  Belediye Başkanı İrfan Mandalı ve çok sayıda davetliler katıldı.

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Türkiye’nin ikinci büyük et kombina tesisinin ilçelerine yapılmasından büyük bir mutluluk duyduğunu belirterek, “Bugün biz burada tarihi bir gün yaşıyoruz. Seçimlerde verdiğimiz sözlerin hepsini gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyorum. Bu tesis Türkiye’nin 2 inci en büyük Et tesisi yapılacak. Malkara Tekirdağ tarımdaki başkenti olacağını belirtmiştik. Malkara artık tarım ve hayvancılıkta Tekirdağın başkenti olmuştur. Buraya gelerek bizlere destek veren herkese çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Yurdakul’un konuşmasının ardından platforma çıkan Hayrabolu Belediye Başkanı Fehmi Altayoğlu, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’u başarılı çalışmalarından dolayı tebrik ederek, “Nazar değmesin Başkanıma, Hizmetleri bu şekilde devam etsin ” diyerek at nalı şeklinde hazırlanan nazarlığı boynuna astı.

Programı izleyenler Hayrabolu Belediye Başkanının bu jestine alkışlarla karşılık verdi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN