SAĞLAMTAŞSPOR, SARAY BELEDİYESPOR’U 1-0 YENDİ.

13 Kasım 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
296 defa okundu.

SAĞLAMTAŞSPOR, SARAY BELEDİYESPOR’U 1-0 YENDİ.

Tekirdağ Süper Amatör ligine Şampiyonluk Parolası ile başlayan, ilk üç haftada istediği puanları alamayan Sağlamtaşspor Saray Belediyespor’u 1-0 yenerek ligde üst sıralara tırmanmayı sürdürdü.

Haftaya 5 puanla başlayan Sağlamtaşspor, ligin zirvesinde olan 12 puanlı Saray Belediyespor ile karşılaştı.

Favori olarak gösterilen Saray Belediyespor geçtiğimiz sezonun gol kralı olan Sağlamtaşspor’lu Batuhan Yeniada’nın golü ile 1-0 yenik duruma düştü.

Galibiyetin ardından bir açıklama yapan Sağlamtaşspor Yönetimi kazandığımız için mutluyuz. Müsabaka hakkında kısa bir değerlendirme yapmak gerekirse doksan dakika boyunca rakibe karşı baskılı oynadık. Müsabaka boyunca oyundan hiç düşmedik. Baskıyı arttırdığımız dakikalarda da Batuhan Yeniada ile üç puanı getiren golü bulduk. Saha içerisinde savaşan ter döken mücadele eden kardeşlerimiz ve teknik ekibi tebrik ediyorum. İnşallah bundan sonraki müsabakalarda daha çok mücadele ederek kalan maçlarımızda da üç puan almak istiyoruz. Bu haftayı bay geçireceğiz. Bay geçecek olan haftada eksikliklerimiz giderecek ve daja da güçlenerek gelecek haftalara hazırlanacağız.” Dedi.

malkarasonhaber

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN