SAĞ REKLAM 2 -AŞK-I KADRAJ
AŞKI KADRAJ- sidebar sağ taraf 3
  • DOLAR

    Alış:5.7316 Satış:5.7342
  • EURO

    Alış:6.3531 Satış:6.3559
  • ÇEYREK

    Alış:434.33 Satış:444.12
07 Kasım 2019, Perşembe 17:46 | 1091 kez okundu | A+ | A-

MALKARA'NIN KURTULUŞUNUN 97. YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA KROS YARIŞMALARI YAPILDI.

(GÖRÜNTÜLÜ HABER) - 14 Kasım Malkara'nın Kurtuluşunun 97. yılı etkinlikleri kapsamında Kros Yarışmaları yapıldı.

MALKARA'NIN KURTULUŞUNUN 97. YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA KROS YARIŞMALARI YAPILDI.

 Malkara'ya bağlı ishakça Mahallesi yolu-Asri mezarlık önünden başlayan yarışlar Küçük Kızlar (800 mt), Minik Erkekler (1000 mt), Küçük Kızlar (1200 mt), Küçük Erkekler (1500) mt), Yıldız Kızlar ( 2000 mt), Yıldız Erkekler (3000 mt), Genç Kızlar (3000 mt) ve Genç Erkekler ( 5000 mt) olmak üzere 8 kategoride yapıldı.

Yapılan yarışmalarda İlçe Emniyet Müdürlüğü, Trafik Şube Müdürlüğü Ekipleri, 112 Sağlık Ekipleri ve Belediye Zabıta Personeli görev aldı.

Malkara'da yapılan yarışmalarda baygınlık geçiren 14 sporcuya 112 Sağlık Ekipleri müdahale etti.

Yapılan koşular sonucunda Minik Kızlarda 1.liği Şevval Su Yıldırım (Fevzi Çakmak İlkokulu), 2..liği Sudem Vural (M.Akif Ersoy İlkokulu), 3.lüğü Asya Cemre Genç (İrfan Macar İlkokulu), Minik Erkekler'de 1.liği Emrah Uzdur (Fevzi Çakmak İlkokulu), 2.liği Efe Can Yıldırım ( Fevzi Çakmak İlkokulu), 3.lüğü İlker Can Ihlamur (İrfan Macar İlkokulu), Küçük Kızlar'da 1.liği Cansu Dağ (Nurten Hüsnü Pullukçu O.Okulu), 2.liği Yağmur Tulumcu (Şehit Selim Vural O.Okulu), 3.lüğü Gözde Paşa ( Şehit Selim Vural O.Okulu) Küçük Erkekler'de 1.liği Arda Fil (Şehit Selim Vural O.Okulu), 2.liği Serhat Çetin (Mustafa Uysal O.Okulu), 3.lüğü Semih Sarılı (Murat Erbay O.Okulu) Yıldız Kızlar'da 1.liği Eylül Muş (Mustafa Uysal O.Okulu), 2.liği Betül Çakır (Mustafa Uysal O.Okulu), 3.lüğü Aslı Özkır (Murat Erbay O.Okulu), Yıldız Erkekler'de 1.liği Arda Karagöz (Şehit Selim Vural O.Okulu), 2.liği Emirhan Alakara (Murat Erbay O.Okulu), 3.lüğü Berkay Tosun (Atatürk O.Okulu), Genç Kızlar'da 1.liği Sıla Arslan ( Malkara Anadolu Lisesi), 2.liği İrem Çelik ( Kız Meslek Lisesi), 3.lüğü Dilara Bilgi (Kız Meslek Lisesi), Genç Erkekler'de 1. liği Yusuf Kızıltaş ( Hüsniye Hanım End. Mes.Lisesi), 2.liği Sonay Aygün (Kız Meslek Lisesi), 3.lüğü Emirhan Paşa (Şehit Selim Vural O.Okulu).

Yarışmada dereceye giren sporculara ödülleri ve madalyaları 14 Kasım 2019 Perşembe günü yapılacak olan Malkara'nın Kurtuluş Bayramı törenlerinde verilecek.

Haber Videosu


Habere Ait Resimler

Yorum Yazın
CAPTCHA security code
yükleniyor

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

yukarı çık
admin@admin.com