STAR VETERANLAR, LÜLEBURGAZ KENT VETERANLARINI 3-1 YENDİ

9 Ocak 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
554 defa okundu.

STAR VETERANLAR, LÜLEBURGAZ KENT VETERANLARINI 3-1 YENDİ

Malkara’nın ikinci Veteran takımı Star Veteran Takımı, Hayrabolu Stadında oynadıkları Lileburgaz Kent Veteranları maçını 3-1 kazandılar.

Lüleburgaz Kent Veteranları karşısına kalede Turgut, Metin, Sezgin, Hüseyin, Ferdi, Özgür, Ahmet, Zühtü, Özcan, İbrahim ve Sedat on biri ile çıkan Malkara Star Veteran Spor Kulübü 24. Dakikada Sedat, 39. Dakikada İbrahim’in attığı goller ile ilk yarıyı 2-0 önde kapattı.

Malkara Star Vetaranları Spor Kulübü, ilk yarıda 30. Dakikada Sedat’ın ayağında bir de penaltı kaçırdı.

Lüleburgaz Kent Veteranları takımının santraforu Bülent, İkinci yarıya ilk yarının rahatlığı ile başlayan Star Vetaranlar Spor kulübüne 57. Dakikada güzel bir gol attı. 2-1

Bu golden sonra kendine gelen Star Veteranlar Spor Kulübü 75. Dakikada Özcan’ın ayağından bir gol bularak durumu 3-1 e getirdi.

Star Veteranlar Spor Kulübü Başkanı Oktay Bayraktar yaptığı açıklamasında takımın kurulmasının ve  ilk yıl da maçlara çıkmasının, deplasmanda oynamasının dezavantajlarını artık yendiklerini ve kendi saha deplasman farkı olmadan maçlara çıktıklarını belirterek “ Her geçen gün daha iyiye gidiyoruz. Takımımıza katılmak isteyen yeni futbolcu arkadaşlarımız var. Onlarında dahil olmasından sonra takım daha da iyi olacak.” Dedi.

malkarasonhaber

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN