TRAKYA KALKINMA AJANSINDAN BİLGİLENDİRME TOPLANTISI.

12 Ocak 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
493 defa okundu.

TRAKYA KALKINMA AJANSINDAN BİLGİLENDİRME TOPLANTISI.

  Trakya Kalkınma Ajansı, Ticaret Borsası üyelerine Mali Destek Programları Konusunda Bilgilendirme Toplantısı Düzenledi.

Malkara Ticaret Borsası Toplantı Salonunda yapılan toplantıya Trakya Kalkınma Ajansı Proje Uzmanı Nihan Kaya, Ticaret Borsası Başkanı Atilla Ayaz, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ümran Bilgin, Meclis Başkanı Cengiz Uysal ve Ticaret Borsası ile Ticaret ve Sanayi Odasına bağlı üyeler katıldı.

Trakya Kalkınma Ajansı Proje Uzmanı Nihan Kaya katılımcılara “ Trakya Kalkınma Ajansı 2018 yılı için “İktisadi Kalkınma Mali Destek Programı” ve “Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı” olmak üzere iki ayrı program uygulamaya başlamıştır. İktisadi Kalkınma Mali Destek Programı için 3.500.000 TL, Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı İçin 4.500.00 TL olmak üzere toplan 8.000.0000 TL bütçe ayrılmıştır.

Trakya Kalkınma Ajansı Proje Uzmanı Kaya katılımcılara, Programın genel amacı, Desteklenen Sektörler, Örnek Projeler, Proje Başına Asgari ve Azami Destek Tutarı, Teklif Çağrısına İlişkin Dikkat Edilecek Kurallar, Başvuru Şekli ve Yapılacak İşlemler, konularında sunum gerçekleştirdi.

Malkara Ticaret Borsası Başkanı Atilla Ayaz yapılan sunumlardan kendilerinin ve üyelerinin memnun olduklarını belirterek “ Üyelerimizin söz konusu destek programlarından azami düzeyde yararlanmalarını bekliyoruz.” Dedi.

malkarasonhaber 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN